Indana Palace Jaipur

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer
We openen Booking.com in een nieuw tabblad voor een eerlijke vergelijking.
Indana Palace Jaipur
$$$$

Beschrijving

Dit Indana Palace Jaipur met 5 sterren biedt een zwembad en ligt in de historische wijk Amer, op circa 3 km van het Anokhi Museum van Hand druk. Één van de hoogtepunten van het hotel is wifi in de kamers.

Locatie

Dit pand met 133 kamers geniet een rustige ligging op rijafstand van 27 minuten van Jaipur. Het hotel is niet te ver van het Nahargarh Biological Park in Jaipur.

Kamers

De units van Indana Palace bevatten een extra bed en airconditioning. Sommigen van hen omvatten een balkon en een terras, ingericht met een bank en een bureau. Deze comfortabele kamers hebben ook koffie- en theevoorzieningen en een persoonlijk kluisje om u veilig te houden. Voor meer comfort worden een haardroger en een badmuts samen met een apart toilet en ligbad/douche combinatie verstrekt. De gastenkamers bij dit hotel in Jaipur bieden uitzicht op het zwembad.

Eten en Drinken

Indana Palace Jaipur biedt een ontbijt in het restaurant. De lounge bar is een ideale plek voor een ontspannend drankje.

Zaken en Recreatie

Een stoomcabine en een buitenzwembad samen met een wellnesscentrum zijn uitstekend ten opzichte van de lichaamsverzorging. Er is een gezondheidsclub op het terrein. Zakenreizigers kunnen gebruik maken van een zakencentrum die op locatie worden aangeboden.

Belangrijke informatie
Inchecken/Uitchecken
vanaf 14:00-23:59
tot 11:00
Voorzieningen
Privé parkeren is mogelijk gratis op locatie.
Draadloos internet is gratis in de hotelkamers beschikbaar.
Overige informatie
Ontbijt
U kunt uw dag met een volledig ontbijt beginnen, dat Rs. 500 per persoon per dag kost. 
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Gebouw
Aantal kamers:133
Prijskalender
Bekijk nu de beschikbaarheid en prijzen voor uw data!

Kamers en beschikbaarheid

Standaard Kamer met Twee Aparte Bedden
  • Max:
    3 personen
  • Bed opties:
    2 enkele bedden
  • Douche
  • Verwarming
Junior Suite
  • Max:
    2 personen
  • Bed opties:
    Tweepersoonsbed
  • Douche
  • Verwarming
Villa
  • Max:
    3 personen
  • Bed opties:
    Tweepersoonsbed
  • Douche
  • Privézwembad
Toon 2 meer kamertypesMinder

Faciliteiten

Belangrijkste voorzieningen

Gratis Wifi

Gratis WiFi in de kamers

Parkeerplaats

Valetparking

Bagageopslag

Bagageopslag

Kleedkamer

24 uursservices

24-uursreceptie

Eten/ Drinken

Bar/ lounge

Restaurant

Pendeldienst

Luchthavenshuttle (toeslag)

Fitness/ Gymzaal

Fitnesscentrum

Zwembad

Buitenzwembad

Sport en Fitness

  • Fitnesscentrum

Diensten

  • Luchthavenshuttle (toeslag)
  • Valetparking
  • Roomservice
  • Autoverhuur
  • Wasserij
  • Stomerij
  • Tours/Ticketservice
  • Happy hour

Eten

  • Restaurant
  • Bar/ lounge
  • Diner
  • Lunchpakketten
  • Speciale dieetmenu's

Business

  • Zakencentrum
  • Vergader-/Banketfaciliteiten

Voor kinderen

  • Kindermenu

Spa en Recreatie

  • Buitenzwembad
  • Tuin
  • Spa en wellnesscentrum
  • Stoomcabine
  • Massage

Kamerfaciliteiten

  • Gratis WiFi in de kamers
  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Zithoek
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen

Keukenvoorzieningen

  • Elektrische waterkoker
  • Droger

Media

  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker

Kamerdecoratie

  • Vloerbedekking
Alle voorzieningen tonenVoorzieningen verbergen

Essentiële informatie over Indana Palace Jaipur

💵 Laagste kamerprijs 56 €
📏 Afstand tot het centrum 12.6 km
🗺️ Locatie beoordeling 6.0
✈️ Afstand tot de luchthaven 29.3 km
🧳 De dichtstbijzijnde luchthaven Jaipur Luchthaven, JAI

Locatie

Adres
Het adres is gekopieerd.
Jaipur - Delhi Highway, Amer,, Jaipur, India
Kaartweergave
Jaipur - Delhi Highway, Amer,, Jaipur, India
  • Bezienswaardigheden
  • In de buurt
  • Hotels in de omgeving
NH 8
Nahargarh Biological Park
0 m

Beoordelingen van Indana Palace Jaipur

8.4 /10
Geweldig
29 beoordelingen
Geverifieerde recensies  
Ontdek hooggewaardeerde opties via beoordelingen die we verifiëren van onze site en van Booking.com.
Hebt u hier gelogeerd?
Deel uw ervaring met ons.
Schrijf een beoordeling

Veelgestelde vragen over Indana Palace Jaipur

Hoe ver is Indana Palace Jaipur van het stadscentrum?
Indana Palace Jaipur is in de historische wijk Amer gelegen.
Welke bezienswaardigheden kan ik in de omgeving van 5-sterren Indana Palace Jaipur hotel bezoeken?
U kunt het Anokhi Museum van Hand druk bezoeken, omdat het op korte rijafstand van 10 minuten van 5-sterren Indana Palace Jaipur hotel ligt of naar Jaivana Cannon op 4 km hiervandaan gaan. Als je nog meer bezienswaardigheden in Jaipur wilt verkennen, ga dan naar Fort Ajmer op 3 km van de accommodatie.
Heeft dit 5-sterren hotel parkeergelegenheid op het terrein?
Gasten van dit 5-sterren hotel kunnen gebruikmaken van parkeerplaatsen.
Kan ik op locatie van dit hotel in Jaipur ontbijten?
Ja, gasten van dit hotel in Jaipur kunnen genieten van een ontbijt in het restaurant.
Wat zijn de boekingsprijzen bij Indana Palace Jaipur?
De prijzen van Indana Palace Jaipur beginnen op $117.
Welke betaalmethoden zijn er beschikbaar in Indana Palace Jaipur hotel?
Bij Indana Palace Jaipur hotel kunnen gasten betalen met contant geld, Mastercard en Visa en andere betaalwijzen.
Welke voorzieningen worden aangeboden in de kamers van dit 5-sterren hotel?
De meeste kamers van dit 5-sterren hotel bevatten een balkon en een terras, evenals een flatscreen TV met satellietzenders.
Zijn er schoonmaakdiensten bij dit 5-sterren hotel?
Ja, u vindt een wasserij en een stomerij in dit 5-sterren hotel.
Is een zwembad beschikbaar bij Indana Palace Jaipur?
Ja, u vindt een zwembad ter plaatse bij Indana Palace Jaipur.
Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
-
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer